VIVANT KGEC Jižní Korea

Webová stránka značky: VIVANT KGEC Jižní Korea
 

Značku VIVANT uvedli do života na konci roku 2014 tři zakladatelé – Robert a Luboš z Brna a Pilyong z jihokorejského Soulu. VIVANT je latinský výraz pro „dlouhý život“, proto i slogan, který je součástí názvu značky, nese heslo „Cesta zdraví“ či v angličtině „The Road to Health“. Pilyong je spoluvlastníkem a manažerem rodinné společnosti, která zpracovává ženšen s tradicí od roku 1995 a je držitelem řady patentů.

 

VIVANT je naše krédo a smysl. Abychom byli sami spokojeni, musí být spokojeni i naši zákazníci. Náš slogan není klišé, ale naše přesvědčení. Proto přicházíme k vám zákazníkům s nabídkou kvality, produktu, který sami užíváme více než dva roky a o jehož kvalitě a velmi dobrých účincích jsme se přesvědčili na vlastní kůži.

VIVANT je určen pro ty, kteří to myslí se svým zdravím vážně. Pro ty z vás, kteří věnují alespoň malou chvilku tomu, aby si přečetli nejen o ženšenu a jeho blahodárných účincích na organismus, ale třeba i o tom, jaké druhy ženšenu existují a jaké hodnoty určují jeho kvalitu.

 

VIVANT je jedině o kvalitě, proto vám v první fázi nabízíme pouze dva produkty ve formě extraktu, které díky tomu, že se u nich dostavují pozitivní účinky v krátkém čase, považujeme za nejúčinnější. Extrakt VIVANT je 100% přírodní ženšen bez jakýchkoliv příměsí. Vyrábí se z šestiletého korejského červeného ženšenu s vysokým obsahem saponinů (80 mg/g). Lahvička, která obsahuje 30denní kúru, stojí 590 Kč – do svého zdraví tedy denně investujete pouhou dvacetikorunu.

 

Na stránkách www.kgeceurope.cz najdete všechny informace o výrobci produktu VIVANT, zajímavá videa z výrobního závodu stejně jako řadu certifikátů.

 

Kvalita je správná cesta.

Cesta zdraví je VIVANT.

Jak ženšen působí?

 

-      posiluje imunitu a pomáhá tělu bojovat proti virovým onemocněním

-      má pozitivní vliv na centrální nervový systém, játra, žaludek, plíce a oběhový systém

-      zlepšuje potenci

-      pozitivně působí na paměť

-      pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu

-      pozitivně ovlivňuje koncentraci, snižuje stav vyčerpání, udržuje psychickou stabilitu

-      působí antistresově

snižuje zvýšenou hladinu cukru v krvi

Žádné produkty od výrobce VIVANT KGEC Jižní Korea nebyly nalezeny....