Najdete nás i na MALL.CZ

Affiliate spolupráce

Dobrý den,

připravila jsem pro Vás informace, které Vás budou určitě zajímat a které Vás možná překvapí. Naše první zkušenost s Affiliate předčila naše očekávání a zaujala okamžitě svojí atraktivitou řadu potenciáních patnerů.

A proč by to mělo zajímat vás? Znamená to pro Vás možnost vysoké provize. Když jsem si spočítala, kolik lidí na náš obchod beconfident.cz přivedli noví partneři a kolik si vydělali, vyšlo mi 11 Kč z každého návštěvníka! Ne ze zákazníka, ale návštěvníka! Pokud poslali 1.000 lidí, tak si vydělali přes 11.000 Kč. To je bomba, no ne?

Od začátku února budete mít tuto příležitost i Vy. I vy budete moci využít nesmírných kvalit produktů beconfiDent a SimpleSmile a zájmu o produkty na bělení zubů nabízené na Simplesmile.cz Jediné, co pro to musíte udělat, je  zaregistrovat se do našeho Affiliate programu, nebo jen prostě napište na reditelka@simplesmile.cz jednu větu "Jdu do toho!", nebo nějakou podobnou myšlenku, která se vám po přečtení předchozích řádků honí v hlavě.

Poznačte si do kalendáře datum 1. 2. a popřemýšlejte, kdo ve Vašem okolí může potřebovat kosmetiku proti akné nebo má zájem o domácí bělící kůru bez peroxidu. Komu byste naše produkty doporučili? Napište si tato jména do bloku vedle počítače, budou se vám v únoru velmi hodit.

Jdete do toho?

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nebo budete potřebovat poradit, tak se na mě můžete kdykoliv obrátit.

Vaše

Lenka  - reditelka@simplesmile.cz