Najdete nás i na MALL.CZ

Thajská krémy Namman Muay

Originální receptura produktů NAMMAN MUAY má svoji domovinu v Thajsku, kolébce bojového umění  Muay Thai (thajský box). NAMMAN MUAY znamená v překladu boxerské mazání, v USA oblíbené jako Boxing Liniment. 

Jaké jsou výhody Namman Muay?
 
Namman Muay® zklidňuje unavené svaly a napomáhá ulevit od ztuhlosti kloubů. Na trhu se nic podobného nevyskytuje.
Jen přemýšlejte!
 

Co kdyby...

…jste mohli získat výhody legendárního mazání Namman Muay používaného po desetiletí thajskými nejobávanějšími bojovníky bez mastnoty nebo nutnosti se před aplikací zahřívat?

 

Co kdyby...

…se vyrábělo ve formě snadno aplikovatelného krému, a vše, co byste museli pro jeho účinek udělat, je vmasírovat ho do kůže?

 

A ještě lépe, co kdyby...

…jeho nová, neolejnatá, rychle se absorbující receptura na bázi krému, netvořila skvrny na oblečení?

Žádný jiný produkt na dnešním trhu není pro aktivaci svalů před tréninkem a urychlení regenerace po výkonu tak účinný jako Namman Muay. V Česku to byli právě vrcholoví sportovci, kteří jako první objevili neuvěřitelnou účinnost Thajského krému – pomáhá jim totiž při extrémní fyzické zátěži, které čelí během tréninků a na závodech.

 

Nic jiného není tak účinné pro úlevu od únavy svalů a ztuhlosti kloubů způsobených stárnutím nebo opakovaným mnohaletým namáháním při práci. Nesprávné cvičení, bez vhodné kontroly ze strany trenéra může vaše tělo dovést až do stavu, kdy pro vás i jednoduché domácí povinnosti mohou představovat obrovskou zátěž.

 

Žádný jiný produkt se ve světě profesionálních bojových sportů neudržel na špici tak dlouho. Vrcholoví bojovníci totiž na svých trénincích používají výhradně Namman Muay!