Najdete nás i na MALL.CZ

Thajská krémy Namman Muay

Originální receptura produktů NAMMAN MUAY má svoji domovinu v Thajsku, kolébce bojového umění  Muay Thai (thajský box). NAMMAN MUAY znamená v překladu boxerské mazání, v USA oblíbené jako Boxing Liniment. 

Jaké jsou výhody Namman Muay?
 
Namman Muay® zklidňuje unavené svaly a napomáhá ulevit od ztuhlosti kloubů. Na trhu se nic podobného nevyskytuje.
Jen přemýšlejte!
 

Co kdyby...

…jste mohli získat výhody legendárního mazání Namman Muay používaného po desetiletí thajskými nejobávanějšími bojovníky bez mastnoty nebo nutnosti se před aplikací zahřívat?

 

Co kdyby...

…se vyrábělo ve formě snadno aplikovatelného krému, a vše, co byste museli pro jeho účinek udělat, je vmasírovat ho do kůže?

 

A ještě lépe, co kdyby...

…jeho nová, neolejnatá, rychle se absorbující receptura na bázi krému, netvořila skvrny na oblečení?

Žádný jiný produkt na dnešním trhu není pro aktivaci svalů před tréninkem a urychlení regenerace po výkonu tak účinný jako Namman Muay. V Česku to byli právě vrcholoví sportovci, kteří jako první objevili neuvěřitelnou účinnost Thajského krému – pomáhá jim totiž při extrémní fyzické zátěži, které čelí během tréninků a na závodech.

 

Nic jiného není tak účinné pro úlevu od únavy svalů a ztuhlosti kloubů způsobených stárnutím nebo opakovaným mnohaletým namáháním při práci. Nesprávné cvičení, bez vhodné kontroly ze strany trenéra může vaše tělo dovést až do stavu, kdy pro vás i jednoduché domácí povinnosti mohou představovat obrovskou zátěž.

 

Žádný jiný produkt se ve světě profesionálních bojových sportů neudržel na špici tak dlouho. Vrcholoví bojovníci totiž na svých trénincích používají výhradně Namman Muay!

 
49
204149204
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Namman Muay Thajská Mast 10g Kód: 545
  Namman Muay thajská mast 15g
  Momentálně nedostupné Značka: Devakam Záruka: 2 roky
  Od Devakam Apothecary Hall VÝPRODEJ Přímo z Thajska a světa Muay Thai vám přinášíme Namman Muay – úplně stejné mazání, jaké používají nejobávanější bojovníci...

  Původně: 99 Kč
  Ušetříte: 50 Kč (–51 %)

  40 Kč bez DPH 49 Kč
 • Namman Muay Thajská Mast 30g Kód: 544
  Namman Muay thajská mast 30g
  Momentálně nedostupné Značka: Devakam Záruka: 2 roky
  Od Devakam Apothecary Hall Přímo z Thajska a světa Muay Thai vám přinášíme Namman Muay – úplně stejné mazání, jaké používají nejobávanější bojovníci světa už...

  Původně: 170 Kč
  Ušetříte: 55 Kč (–32 %)

  95 Kč bez DPH 115 Kč
 • namman muay krém 100g Kód: 284/1
  Namman Muay thajská mast 100g
  Skladem Značka: Devakam Záruka: 2 roky
  Od Devakam Apothecary Hall Přímo z Thajska a světa Muay Thai vám přinášíme Namman Muay – úplně stejné mazání, jaké používají nejobávanější bojovníci světa už...


  Ušetříte: až 77 Kč (–29 %)

  od 157 Kč bez DPH od 190 Kč
 • Thajský olej Namman muay 120ml Kód: 256
  Thajský olej Namman MUAY 120ml
  Momentálně nedostupné Značka: Devakam Záruka: 2 roky
  Namman Muay Olej 120ml Od Devakam Apothecary Hall Přímo z Thajska a světa Muay Thai vám představujeme Namman Muay – úplně stejné mazání, jaké používají...

  Původně: 299 Kč
  Ušetříte: 95 Kč (–32 %)

  169 Kč bez DPH 204 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem